Novinky 2011, Nová CD k meditaci, relaxaci a pro změněný stav vědomí

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Tady najdete seznam nových CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2011.
Hudba k relaxaci, meditaci a cvičení pro změněný stav vědomí.

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do změněného stavu vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro zážitky mimo tělo. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost zkoumat změněný stav vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Metamusic® (Metahudba).

CD v kategorii Metahudba jsou neverbální a tedy vhodná pro každého kdo chce tuto audio technologii vyzkoušet.

Hudba Metamusic®CD Lullaby s Hemi-Sync® (Ukolébavka)
Metahudba - CD Lullaby s Hemi-Sync® (Ukolébavka) Tato jemná a okouzlující kolekce světových nejoblíbenějších ukolébavek vás přenese z hluboké relaxace do vydatného spánku. Je vynikající pro děti, jakož i pro dospělé. V těchto výběrech účinkují Laura Nashmanová na flétnu a John Alonso na piáno. Smícháno se spánkovými frekvencemi Hemi-Sync®.
Způsoby využití Hluboká relaxace, spánek.
Odkaz do obchodu CD Lullaby s Hemi-Sync® (Ukolébavka) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic®CD Maiden Voyage s Hemi-Sync® (Panenská cesta)
Metahudba - CD Maiden Voyage s Hemi-Sync® (Panenská cesta) John Serrie tvrdí, že jeho elektronická hudba „existuje proto, aby nám pomáhala prozkoumávat vědomí sebe sama a naše místo ve vesmíru“. Přidání signálů Hemi-Sync® k těmto splývavým relaxačním melodiím vás připraví na nastoupení svěží nové cesty do prostoru, při které se ponoříte do rozlehlosti svého vlastního bytí.
Způsoby využití Rozšířené vědomí, meditace, relaxace, masáže a práce s tělem.
Odkaz do obchodu CD Maiden Voyage s Hemi-Sync® (Panenská cesta) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic®CD Mayan Winds (Mayské větry)
Metahudba - CD Mayan Winds (Mayské větry) Autentické kmenové rytmy, exotické zvuky džungle a nadpozemsky krásné zvuky prostředí vytvořené ThunderBeatem evokují atmosféru starodávných mayských svatyní. Frekvence Hemi-Sync® vytvářejí spojení, jež vám pomůže dosáhnout vyšších stavů vědomí. Ponořte se do ceremonie, k níž vás zvou tito vzácní a vážení předchůdci. Použité nástroje jsou bubny, flétny, zvonky, chrastítka, marimbafon, bambusové píšťaly a zvuky deštného pralesa.
Způsoby využití Vyšší stavy vědomí, meditace, šamanská hudba.
Odkaz do obchodu CD Mayan Winds (Mayské větry) - k dispozici hudební ukázky

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Mind Food® (Potrava pro mysl).

V kategorii Mind Food® jsou některá CD neverbální, ale většina jich obsahuje cvičení s anglickým verbálním vedením. Některá CD neobsahují hudbu pouze šumy se signály hemi-sync®.

Cvičení Mind Food®CD Creating Success s Hemi-Sync® (Cesta k úspěchu)
Mind Food - CD Creating Success s Hemi-Sync® (Cesta k úspěchu) Dvě verbálně vedená cvičení, které vám pomohou překonat omezující přesvědčení a otevřou dveře k prožívání nadšení.
První stopa obsahuje cvičení Definice a víra ve Váš úspěch (Defining and Believing in Your Success) pomocí kterého vás Carolyn Ballová, MA, LPC, přivede k vytvoření jasného obrazu a pochopení vaší definice úspěchu.
Druhá stopa, Kroky k prožití nadšení (Steps to Living Your Passion), vás provede postupem vizualizací a pozitivních afirmací pro realizaci vašeho nadšení.
Frekvence Hemi-Sync® tento proces podporují tak, že vám napomáhají v dosahování těchto stavů otevřenosti a vnímavosti.
Způsoby využití Změna chování, zvýšená tvořivost, rozvoj osobnosti, úspěch a nadšení.
Odkaz do obchodu CD Creating Success s Hemi-Sync® (Cesta k úspěchu) - anglické verbální vedení
Cvičení Mind Food®CD Exploring Our Future (Za poznáním naší budoucnosti)
Mind Food - CD Exploring Our Future (Za poznáním naší budoucnosti) Cesta do budoucnosti vám umožní uvidět, jak se svět mění geofyzikálně, společensky, hospodářsky i technologicky. Lee Stone vás zavede do stavu relaxace a signály Hemi-Sync® vám napomohou přesunout se do zvýšených stavů vědomí a umožní vám prozkoumat svět ve zvoleném roce dle vašeho výběru. Odtud budete vedeni k tomu, abyste zaměřili svou pozornost na konkrétní oblasti, budete se jimi pohybovat a povšimnete si změn, jež nastaly.
Způsoby využití Změněné stavy vědomí, zvýšená tvořivost.
Odkaz do obchodu CD Exploring Our Future (Za poznáním naší budoucnosti) - anglické verbální vedení

Nové tituly s technologií Hemi-Sync® v kategorii CD série.

V kategorii „CD série” jsou mimo „Kolekce masážní terapie”, všechny tituly s anglickým verbálním vedením.

Kategorie CD sérieDVD Chakra Journey s Hemi-Sync® (DVD Cesta čaker)
CD série - DVD Chakra Journey s Hemi-Sync® (DVD Cesta čaker) Aktivujte, očistěte a vyrovnejte své čakry v rozšířeném stavu vědomí pomocí této vizuální meditace v kombinaci s nejprodávanějším titulem titulem řady Metamusic® Chakra Journey od ThunderBeat.
Zažijete nádherné západy slunce, navštívíte vodopády, delfíny, džungli, polární záře, kruhy v obilí (piktogramy) a posvátná místa.
Každá kapitola se zaměřuje na konkrétní čakru, a to od kořenové čakry (klíč C) až po korunní čakru (klíč B). Poslední kapitola je navržena tak, aby vás dostala do stavu vyrovnanosti a uzemnění. Použité nástroje: klávesy, zvonkohra, vítr, chrastítka, ceremoniální bubny, vlny oceánu.

Cvičení s technologií Hemi-Sync® zaměřené na čakry, obsahuje kapitolu pro každou čakru, verbálně vedené cvičení v angličtině.

Způsoby využití Kontrola nad léčebným procesem, podpora celkového zdraví, práce s léčivou energií.
Odkaz do obchodu DVD Chakra Journey s Hemi-Sync® (DVD Cesta čaker) - anglické verbální vedení.

Další informace o Hemi-Sync®