Hudební ukázky z relaxačních CD Hemi-Sync®

Několik slov k hudebním ukázkám z relaxačních a meditačních CD s Hemi-Sync®.

Hudební ukázka z CD ve formátu MP3 v kategorii Metamusic®

Na stránkách eshopu s meditační a relaxační hudbou Hemi-Sync.cz v kategorii Metamusic® jsou pod tímto malým obrázkem s tančícími notami hudební ukázky odkazy na 1-2 minutové hudební ukázky ve formátu MP3. Jiné ukázky z CD nejsou společností Interstate Industries, Inc./Monroe Products povoleny.

Hudební ukázky na detailu CD ve formátech WMA a MP3

Abychom vyhověli přání zákazníků, připravili jsme pro Vás hudební ukázky také v hodně rozšířeném formátu WMA (Windows Media Audio), mimo již zmíněného formátu MP3. Ukázky relaxační hudby, případně ukázky meditační hudby v obou těchto formátech najdete na stránkách Detail produktu.
Při zachování kvality vycházely soubory v těchto formátech poměrně velké a uživatelé s pomalejším připojením by museli dlouho stahovat nebo by mohli mít se stažením ukázky problémy. Takže abyste pro poslech ukázek nemuseli stahovat velké objemy dat, upravili jsme hudební ukázky na úkor jejich kvality. Omlouváme se toto cestou za horší kvalitu ukázek ve formátech WMA a MP3, ale je to v zájmu rychlého stahování ukázek a tedy Vašeho uživatelského pohodlí.

Aktualizace roku 2012

Odstavec výše byl aktuální v době vzniku našeho eshopu s relaxační hudbou v roce 2005. Postupem času se připojení k internetu zlepšilo a v současné době předpokládáme, že už by mohla většina zákazníků mít rychlejší připojení než dříve. Proto jsme začali kromě méně kvalitních hudebních ukázek přidávat také ukázku ve vyšší kvalitě. Zatím je kvalitnější hudební ukázka jen u některých relaxačních CD, ale postupně přidáme kvalitní ukázku ke všem CD do sekce Metamusic®.

A tady už je přímý odkaz na detail CD Serenity kde si můžete poslechnout hudební ukázky z tohoto CD jak v nižší kvalitě pro pomalejší připojení, tak kvalitnější hudební ukázka v MP3.

Za eshop s meditační a relaxační hudbou na CD Hemi-Sync®
Jiří Spáčil