Podmínky zpracování a ukládání osobních údajů

1) Internetový obchod Hemi-Sync.cz provozuje
Jiří Spáčil, Tylova 1, 77900 Olomouc, Česká republika
Telefon: 585232651
IČ: 18469361, DIČ: CZ5910240600
Naše postupy jsou v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů dle GDPR.

2) Osobní údaje zákazníků zpracováváme a ukládáme pouze za účelem vyřízení objednávky, vystavení faktury, doručení zboží a následného zaevidování do účetnictví pro finanční úřad. Dále pak pro možnost vyřízení případné reklamace v zákonné lhůtě.

3) Osobní údaje zpracováváme a ukládáme v rozsahu jméno a příjmení, bydliště, e-mailová adresa, případně číslo telefonu pokud ho zákazník poskytl.

4) Osobní údaje zákazníků nepředáváme žádné třetí straně v ČR ani v zahraničí.

5) Jelikož ukládáme pouze údaje nezbytné pro vyřízení objednávky a případné reklamace, lze je vymazat až po uplynutí zákonné lhůty, což je u daňových dokladů 10 let a u archivace 5 let.

6) Součástí eshopu je dodržování bezpečnostních opatření pro ochranu uchovávaných osobních údajů zákazníků. eShop Hemi-sync.cz běží na technicky zabezpečeném serveru, což je ještě doplněno bezpečnostním certifikátem od věrohodného vydavatele který signalizuje zelený zámek v adresním řádku. Důvodem je šifrovaná komunikace mezi aplikací eshopu a uživatelem a zvýšení důvěryhodnosti aplikace.
Přihlášení do administrace eshopu je chráněno jménem a heslem které jsou uchovávány v tajnosti. Počítač ze kterého je eshop obsluhován je v uzamčené místnosti.

7) Počínaje 25.05.2018 v souvislosti se zavedením GDPR byly na eshopu Hemi-sync.cz zrušeny registrace zákazníků a jejich osobní data vymazána,  za což se dříve registrovaným zákazníkům omlouváme.

8) Novinky zákazníkům nerozesíláme emailem ani jinou cestou.

Jiří Spáčil
provozovatel eshopu