Vážení zákazníci,
Na této stránce najdete informace o dopravě zásilky a jak zjistit kde se právě Vaše zásilka nachází.

Doprava zboží k zákazníkovi

Doprava nebo-li poštovné je ZDARMA při objednávce nad 2000 Kč.

Zboží posíláme jako cenné psaní nebo obchodní balík dopravcem Česká pošta a.s.

  • Poštovné je v případě platby předem 78 Kč, v případě platby na dobírku 134 Kč.
  • Poštovné při zaslání dobírkou na Slovensko je od 237 Kč.
  • Zboží bývá obvykle doručeno do 2 pracovních dnů od expedování zásilky.
  • V okamžiku expedice zásilky Vám přijde na email informace o odeslání zásilky včetně čísla objednávky (podacího čísla balíku).
  • V případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště, a doručovatel Vám ve schránce nechá informaci o uložení zásilky.
  • Na poště bude balíček uložen k převzetí maximálně 7-10 dnů, po této době vrací pošta zásilku zpět odesílateli, a pokud si zásilku včas nevyzvednete budete muset za opětovné zaslání znovu zaplatit poštovné.
  • Při převzetí zásilky si prosím balíček pozorně prohlédněte, a pokud bude jevit známky poškození, okamžitě zásilku reklamujte.

Sledování zásilky v průběhu dopravy

Česká pošta poskytuje službu, pomocí které můžete sledovat stav Vaší zásilky.

Pomocí jednoduchého vyhledání si zjistíte údaje o Vaší zásilce od okamžiku kdy zásilku podáme na poště, až do chvíle kdy bude připravena k doručení na Vaši adresu. Pokud býváte v pracovní době mimo domov, tak zjistíte zda je zásilka již uložena k vyzvednutí na Vaší poště.
Od okamžiku, kdy od nás obdržíte email že zásilka byla odeslána, který bude obsahovat číslo objednávky (podací číslo balíku), můžete sledovat svoji zásilku na stránkách České pošty.

Za internetový obchod s CD Hemi-Sync®
Jiří Spáčil