Vaše zkušenosti a dotazy

Na této stránce budeme publikovat Vaše vlastní zkušenosti s audio nahrávkami Hemi-Sync®. Také tady zveřejníme odpovědi na některé Vaše otázky o kterých si myslíme, že by zajímaly i ostatní uživatele.

Napište nám jak na Vás působí technologie Hemi-Sync jako celek, nebo jak se Vám osvědčily jednotlivé CD nahrávky přímo pro konkrétní využití.

K tomu abyste se podělili o svoje zkušenosti není třeba abyste byli zákazníky našeho obchodu, ani abyste se někde registrovali.
Prostě jen napíšete na email hemi-sync@spacil.biz

Příspěvky jsou řazeny způsobem nejnovější nahoře, delší články mají svou vlastní stránku.

Šamanská hudba

Otázka: Dobrý den rád bych si zakoupil nějaké nahrávky s šamanskými bubny a chřestítky.
Odpověď: Pokud se Vám jedná o to kde tyto CD najít, tak v pravém pruhu je odkaz Šamanská hudba, na ten kliknete a dostanete se na stránku kde jsou CD se šamanskou tématikou. U jednotlivých CD jsou na detailech popisy kde se dočtete jaké šamanské nástroje jsou tam použity.
Nebo můžete kliknout na následující odkaz a dostanete se na výše jmenovanou stránku se šamanskými nahrávkami - Šamanská hudba.
Jiří Spáčil, provozovatel www.hemi-sync.cz

Spirit Gathering

Uživatelka: Pro svoji hlubokou zálibu, týkající se esoteriky jsem hledala delší dobu hudbu, tak říkajíc "na tělo",
která by prohloubila mé věštecké a další aktivity. Náhodou jsem objevila eshop s Hemi-sync a objednala si v tomto internetovém obchodě CD Spirit Gathering (Duchovní shromáždění) Byron Metcalf a spol.
CD mi přišlo během dvou dnů a já pochopila, že toto je přesně ono, co potřebuji. Můj prožitek při poslechu byl nadpozemsky silný, úžasný a já "jsem" nyní ještě s větší pokorou v tomto životě i v jiných dimenzích... Opět cítím, že postupuji o krůček dále ke svému sebepoznání. Nebudu se zde vzletně rozepisovat o detailech, neboť mí kolegové, jež žijí s touto hudbou VÍ... a toto je tak mocné, že jest to "nad slovy"... Pouze chci skromně poděkovat lidem, kteří šíří tuto hudbu, vydavatelství, jejichž prostřednictvím jsem "byla přizvána" abych mohla jako host tiše sledovat věci neskutečné, slavnostně sváteční, čisté jako křišťál a že mi bylo dovoleno býti přítomna velkému zážitku, kam mohou pouze vyvolení.
Děkuji ze srdce... Vaše Marta

Omezovače šumu, DOLBY

Uživatel: Začal jsem minulý týden experimentovat s CD Between Worlds (Metamusic). Jen mám trochu nejasno s omezovači šumu.
Výrobci to dnes na přehrávačích většinou neuvádějí (na rozdíl od DOLBY v časech záznamu na kazetách). Dospěl jsem k tomu, že přehrávač by měl být spíš nižší třídy a sluchátka uzavřená a špičková (Bose..) Mám pravdu? Zatím se mi jeví nejlepší výsledky v co nejdokonalejší tmě, zavřené oči a zvuk hodně nahlas. Zkoušel jsem poslech i v přírodě na jednom velmi magickém místě, ale vizuální vjemy příliš rozptylují.
Děkuji za odpověď, krásný den.
Odpověď: Ano to co je na stránkách hemi-sync.cz ohledně Dolby, konkrétně:
„NEPŘEHRÁVEJTE produkty Hemi-Sync® na zařízeních, jež používají Dolby® nebo jiné systémy na redukci šumu. V opačném případě se sníží efektivita signálů Hemi-Sync®.“
Celý článek: Omezovače šumu, DOLBY

Anglické texty

Uživatel: Dobrý podvečer vinšuji všem vespolek, jen otázečku nevelkou položiti bych si dovolil. Některé nahrávky jsou evidentně namluveny anglicky.
Jsou k CD přiloženy (příp. dají se sehnat jinde) tyto texty také v tištěné podobě?
Díky moc
Odpověď: Pokud jsou anglické texty přiloženy je to uvedeno v technických parametrech, jako brožurka nebo návod a podobně, a týká se to spíše jen sérií CD. Jinak nevím o tom, že by se daly tyto texty někde sehnat.
V sekci Metamusic jsou všechny tituly neverbální, v sekci Human Plus jsou všechny tituly verbální a v sekci Mind Food je to smíchané a zda je titul verbální či neverbální, tedy s anglickým slovním vedením nebo bez, je uvedeno v technických parametrech.
Jiří Spáčil, provozovatel www.hemi-sync.cz

Efekt mp3

Uživatel: Dobry den, chcem sa opytat ci nahravky vo formate mp3 maju taku istu ucinnost ako na CD.
Ja som si totiz preformatoval nahravku na CD do formatu mp3 aby som ju mohol vlozit do telefonu a tam ju pocuvat.
Dakujem
Odpověď: Ne, nahrávka nemá stejnou účinnost. Tím, že nahrávku přeformátujete do mp3, tak z ní "ostrouháte" pokud ne zcela, tak určitě z větší části, signály hemi-sync a tím pádem ztratí účinnost.
Jiří Spáčil, provozovatel www.hemi-sync.cz

Doporučení CD pro jasnovidectví

Uživatel: Zajímám se o jasnovidectví a toho využívám např. na hledání pohřešovaných osob.
Poraďte prosím, které neverbálni CD doporučujete, protože neumím anglicky.
Děkuji
Odpověď: Nevím o tom, že by na oblast jasnovidectví byla některá CD konkrétně zaměřena, ale vzhledem k tomu, že to využíváte k hledání osob a tedy k hledání nějakého řešení, tak by podle mého úsudku mohly vyhovovat tituly zařazené v sekci Tvořivost a řešení problémů.
Celý článek: CD pro jasnovidectví

Rozdíl mezi Gateway Experience a Journey out of Body

Otázka: Jaký je prosím rozdíl mezi sériemi CD Gateway Experience a sérií Journey out of Body,
hlavně z pohledu účelu použití, efektivity?
Děkuji za odpověď.
Odpověď: Série Gateway Experience jsou série domácích cvičení, které Vás postupně vedou k tomu, abyste si zvykli na změněné stavy vědomí a učí Vás jak pobývat, "pohybovat se" a provádět nové věci v těchto změněných stavech vědomí. Takže se dá říct, že je to návod a vedení jak uskutečnit zážitek mimo tělo.
Série Journeys Out of the Body už není tolik "učební", spíše se dá říct, že Vám poskytne vedení a vhodné podmínky a nechá volný prostor k zážitku opuštění těla, tedy vysílá pro mozek takové signály hemi-sync které jsou ideální pro mimotělesnou zkušenost.
Mnohé se Vám objasní když si přečtete starší příspěvky
1) Odpověď k dotazu: Jak mi může Gateway Experience pomoci
2) Odpověď k dotazu: Na sérii Journeys Out of the Body
Provozovatel obchodu Jiří Spáčil

Zdá se, že to opravdu funguje

Uživatelka: Před několika týdny jsem si koupila jedno z CD Hemi Sync. Potřebovala jsem něco udělat se svou stydlivostí, nízkým sebevědomím.
Zdá se, že to opravdu funguje. Cítím se PODSTATNĚ lépe, po letech marných bojů (kineziologie, Bachovy květové esence atd.). CD poslouchám téměř každý den a strikně se držím instrukcí a skutečně - téměř vymizely ty známé pocity méněcennosti, plachosti a strachu ze všeho, takové to lechtání v žaludku - protože na to se hlavně zaměřuji.
Snad jsem to nezakřikla a snad se to bude dále zlepšovat, hodlám totiž ze sebe udělat oslnivou, charizmatickou osobnost a snad se mi to právě s vaším produktem podaří:-))
Moc děkuji

Jak mi může Gateway Experience pomoci

Uživatelka: Chci si objednat série domácích cvičení Gateway Experience, ale nejsem ještě rozhodnutá kolik sérií si mám objednat.
Chtěla bych vědět jak mi mohou série Gateway Experience pomoci? A mohu dostat nějakou slevu když si koupím víc sérií?
S pozdravem Nejmenovaný zákazník
Odpověď: V prvé řadě je důležité vědět, že série Gateway Experience nejsou hudební, ale jedná se o cvičení s různými zvukovými vzory hemi-sync s anglickým slovním doprovodem.
Celý článek: Jak mi může Gateway Experience pomoci

Série Gateway Experience v angličtině

Uživatelka: Chtěla jsem si koupit Gateway Experience, ale je pouze v angličtině. Proč?
Až bude v češtině dejte vědět. S pozdravem Nejmenovaný zákazník
Odpověď: Po dlouhá léta byly verbálně vedené nahrávky s Hemi-Syc pouze v angličtině. Nyní se postupně začínají objevovat některé z titulů i ve španělštině, francouzštině a japonštině.
Bohužel v češtině zatím žádné verbálně vedené nahrávky nejsou a ani si netroufám hádat jestli někdy budou. Předpokládá to totiž zájem hodně široké skupiny lidí a Češi jsou jen hrstka v celosvětovém měřítku. Ale kdo ví, možná někdy v budoucnu budou nahrávky i s českým verbálním vedením.
V obchodě Hemi-Sync.cz nabízíme tituly s anglickým vedením, protože čím dál víc obyvatel České republiky ovládá angličtinu a mohou toho tedy využít.
Jiří Spáčil, provozovatel www.hemi-sync.cz

Dotaz na sérii Journeys Out of the Body

Uživatel: Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka Hemi-Sync, konkrétně série CD "Journeys Out of the Body 6 CD", která podporuje dosažení mimotělesného stavu bytí.
Uvádí se, že je to série 6ti CD + malá brožura s návodem v angličtině, ale není již zcela zřejmé, zda je i nějaký hlasový doprovod na CD. Proto bych se rád informoval, jestli je na CD i mluvené slovo. Předem děkuji za zodpovězení mého dotazu.
S pozdravem Nejmenovaný uživatel
Odpověď: Úvodní CD v celé délce cca 30 minut namluvil Robert Monroe, který zde popisuje jak začal opouštět hmotné tělo a jak se vše vyvíjelo dál až po zřízení Monroe Institute kde se prováděly výzkumy v oblasti vyšších stavů vědomí.
Celý článek: Dotaz na sérii Journeys Out of the Body