Novinky roku 2010, Seznam nových CD pro relaxaci, meditaci a změněné stavy vědomí

Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Tady najdete seznam nových CD přidaných do obchodu Hemi-sync.cz v roce 2010.
Hudba pro relaxaci, meditaci a cvičení pro změněné stavy vědomí.

Jedná se o CD s audio technologií Hemi-sync®, která pozitivně ovlivňuje lidské vědomí a je využitelná v mnoha oblastech práce s lidskou myslí.

Má silný účinek při cíleném cvičení mysli, osobním rozvoji a změně vzorů chování. Poskytuje hluboký zážitek při různých cvičeních, počínaje relaxací až po velmi hlubokou meditaci. Pomocí synchronizace mozkových hemisfér uvádí posluchače do rozšířených stavů vědomí, otevírá bránu do neznámých částí mysli a vytváří vhodné podmínky pro mimotělesnou zkušenost. Zvedá stavidla současné reality a dává možnost ke zkoumání změněných stavů vědomí. Mnoho osob na celém světě, včetně vědeckých kapacit, dosáhlo pomocí této audio technologie zážitek opuštění těla.
Objevitelem této audio technologie je
Robert Monroe, zakladatel Monroe Institute

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Metamusic® (Metahudba).

CD v kategorii Metahudba jsou neverbální a tedy vhodná pro každého kdo chce tuto audio technologii vyzkoušet.

Hudba Metamusic®CD Dimensions in Time (Dimenze v čase)
Metahudba - CD Dimensions in Time (Dimenze v čase) Deborah Martinová a Erik Wollo jemně směšují moderní ambientní textury a zvukové palety se starodávnými a tradičními hlasy/nástroji v této poctě americkým Indiánům. Frekvence Hemi-Sync® prohlubují zážitek z poslechu, zatímco se vy vydáváte na cestu mezi světy. Vokály, texty, syntetizátory, bubny Taos, kytary, atmosféry a přídavné zvukové palety vytvořené umělcem Stevem Roachem, který na projektu spolupracoval, spojují autentické nástroje amerických Indiánů, autentické nahrávky, písně apačského korunního tanečníka a apačské bubny, dílčí segmenty nahrávek bubnů Indiánů z Omahy a Kiowy z roku 1984 a živé nahrávky písní ze sněmů kmene Kiowa. Další tituly řady Metamusic® od Deborah Martinové jsou Beneath the Moon (Vespod Měsíce) a Convergence with Hemi-Sync® (Sblížení s Hemi-Sync®).
Způsoby využití Hluboká meditace, šamanská hudba.
Odkaz do obchodu CD Dimensions in Time (Dimenze v čase) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic®CD Elation (Radostná nálada)
Metahudba - CD Elation (Radostná nálada) Povznášející elektronická hudba Michael Mariclea společně s Hemi-Sync® usnadňuje navození vysoce soustředěného stavu pozornosti při zdokonalování paměti. Postavte se úkolům se sebevědomím a zároveň vyrovnávejte a udržujte energii. Přitom zakuste čistotu myšlení bez rušení. Může rovněž pomoci u ADD/ADHD a dalších poruchách učení. Zvláštní poděkování patří profesorce Barbaře Bullardové za její příspěvky. Další titul Metamusic® od Micheala Miricleho je Breakthrough for Peak Performance (Prudký vzestup pro vrcholový výkon).
Způsoby využití Vysoce soustředěný stav pozornosti, zdokonalování paměti, ADD/ADHD porucha pozornosti a učení, sebevědomí, energie.
Odkaz do obchodu CD Elation (Radostná nálada) - k dispozici hudební ukázka
Hudba Metamusic®CD Heaven and Earth with Hemi-Sync® (Nebe a Země s Hemi-Sync®)
Metahudba - Cd Heaven and Earth with Hemi-Sync® (Nebe a Země s Hemi-Sync®) John Gregorius směšuje akustickou a elektronickou hudbu s kytarou, na niž se hraje jen dotekem prstů, a ambientními texturami, čímž pro vás vytváří klidný prostor, v němž rozjímáte o nádherách života. Frekvence Hemi-Sync® harmonicky prostupují touto jemnou a povznášející hudbou a zajišťují dokonalé prostředí pro tiché rozjímání a hlubokou relaxaci. Použité nástroje: akustické a elektrické kytary a kytary ebow, baskytara fretless, bubny, buben udu a paličkový buben a elektronické textury.
Způsoby využití Hluboká relaxace.
Odkaz do obchodu CD Heaven and Earth with Hemi-Sync® (Nebe a Země s Hemi-Sync®) - k dispozici hudební ukázky
Hudba Metamusic®CD Serenity (Klid)
Metahudba - CD Serenity (Klid) Posaďte se, zavřete své oči a dovolte jemnému a harmonickému interludiu, ať vás osvěží a ať o vás pečuje. Aeoliah vytváří terapeutickou hudbu už téměř 30 let. Tato sestava vybraných skladeb kombinuje frekvence Hemi-Sync®, a tak vytváří prostor pro hlubokou relaxaci, uklidňuje mysl a emoce a zbavuje stresů každodenního života. Použité nástroje: orchestrální zvuky, syntetizátor, harfa, housle, akustické piano a zvuky přírody, které protkávají určité skladby. Další titul z řady Metamusic® od Aeoliaha je Radiance (Záře).
Způsoby využití Hluboká relaxace.
Odkaz do obchodu CD Serenity (Klid) - k dispozici hudební ukázka

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Mind Food® (Potrava pro mysl).

V kategorii Mind Food® jsou některá CD neverbální, ale většina jich obsahuje cvičení s anglickým verbálním vedením. Některá CD neobsahují hudbu pouze šumy se signály hemi-sync®.

Cvičení Mind Food®CD Connecting With Your Inner Guides (Spojení s vašimi vnitřními průvodci)
Mind Food - CD Connecting With Your Inner Guides (Spojení s vašimi vnitřními průvodci) Vytvořte spojení a trvalou komunikaci s vašimi vnitřními průvodci. Lee Stone používá vedenou představivost společně s Hemi-Sync®, čímž usnadňuje tento proces a pomáhá vám vědomě se spojit a spolupracovat s těmi, kteří vás milují, poskytují vám ochranu a pomáhají vám. Další titul od Lea Stonea je Exploring Other Lives with Hemi-Sync® (Objevování dalších životů s Hemi-Sync®).
Způsoby využití Duchovní růst, spojení s vnitřním průvodcem.
Odkaz do obchodu CD Connecting With Your Inner Guides (Spojení s vašimi vnitřními průvodci) - anglické verbální vedení
Cvičení Mind Food®CD Emerging from Depression and Anxiety (Zbavení se deprese a úzkosti)
Mind Food - CD Emerging from Depression and Anxiety (Zbavení se deprese a úzkosti) Objevte svou schopnost nacházet naději, obnovovat klid v duši a utvářet svůj život vědomě a záměrně. Ve dvou cvičeních, Dissolving Depression (Rozpuštění deprese) a Ending Anxiety (Ukončení úzkosti), Carolyn Ballová, MA, LPC, vám pomůže pochopit některé ze základních příčin těchto emocí a jemně vás provede posilujícími myšlenkami vedoucí k jejich přeměně na mocné a účinné perspektivy. Frekvence Hemi-Sync® podporují tento proces tak, že vám napomohou relaxovat a otevřít vaši mysl větším možnostem. Další titul od Carolyn Ballové je Claiming Your Self with Hemi-Sync® (Být na sebe pyšný pomocí Hemi-Sync®).
Způsoby využití Zbavení se stresu a úzkosti, obnovení tělesného klidu, celkové zdraví.
Odkaz do obchodu CD Emerging from Depression and Anxiety (Zbavení se deprese a úzkosti) - anglické verbální vedení

Nová CD s technologií Hemi-Sync® v kategorii Heart-Sync® (Synchronizace srdce).

Nová kategorie „Synchronizace srdce” obsahuje zatím jen 4 CD a všechny mají anglické verbální vedení.

Cvičení Heart-Sync®CD Your Heart's Song (Píseň vašeho srdce)
Synchronizace srdce - CD Your Heart's Song (Píseň vašeho srdce) Dosáhněte vyššího sebepojetí a pochopení smyslu vašeho života. Žijte lepší život, beze strachu. Vyzařujte lásku, zatímco se budete dostávat do harmonie s vibracemi písně vašeho srdce. V tomto verbálně vedeném cvičení vás Barry Goldstein naučí, jak se spojit s energií vašeho srdce a dobít i znovu naplnit vaše tělesné i energetické tělo, jakož i vyčistit pole vaší aury. Obsahuje hudbu z Barryho CD Ambiology 5: Eden (Ambiologie 5: Ráj) společně se zvláštní směsicí frekvencí Hemi-Sync®. Dalším titulem od Barryho Goldsteina je Wisdom of the Heart (Moudrost srdce).
Způsoby využití Pochopení smyslu života, otevření srdce životní energii, dobití energie, duchovní rozvoj.
Odkaz do obchodu CD Your Heart's Song (Píseň vašeho srdce) - anglické verbální vedení

Nové tituly s technologií Hemi-Sync® v kategorii CD série.

V kategorii „CD série” jsou mimo „Kolekce masážní terapie”, všechny tituly s anglickým verbálním vedením.

Kategorie CD série4 CD Inner States: Dawning of Awareness (Vnitřní stavy: Úsvit vědomí)
CD série - 4 CD Inner States: Dawning of Awareness (Vnitřní stavy: Úsvit vědomí) Tato série je navržena tak, aby vás provedla po cestě vnitřního osobního vědomí ke zdokonalení vašeho života a bytí. Pomocí těchto cvičení Hemi-Sync® prozkoumáte metody aktivace síly uvnitř sebe, dosáhnete vnitřního klidu, zůstanete soustředění a klidní v časech nejistoty a překročíte své vzory myšlení. Naučíte se také vstupovat do rozšířeného zdroje poznání a vedení vašeho života, najdete nástroje pro započetí osobních změn a transformačního růstu, naladíte se na svůj životní cíl, rozvinete svoji intuici, přinesete více světla do vašeho těla, a získáte důvěřující a milující postoj k životu. Vytvořeno ve spolupráci s Patty Ray Avalonovou. Šest verbálně vedených cvičení na čtyřech CD zahrnují: Awakening Through Stillness (Probuzení skrz klid); Equilibrium (Rovnováha), The Limitless Self (Neomezené vnitřní Já), Life Path Journey (Cesta života), Accessing Higher Guidance (Dosažení vyššího vedení), a Luminosity (Zářivost).
Způsoby využití Cesta k vnitřnímu vědomí, aktivace vnitřní síly a rozvinutí intuice, dosažení vnitřního klidu a soustředění, naladění se na životní cíl a získání milujícího postoje k životu.
Odkaz do obchodu 4 CD Inner States: Dawning of Awareness (Vnitřní stavy: Úsvit vědomí) - anglické verbální vedení.

Další informace o Hemi-Sync®