Dotaz na sérii Journeys Out of the Body

Uživatel: Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka Hemi-Sync, konkrétně série CD "Journeys Out of the Body 6 CD", která podporuje dosažení mimotělesného stavu bytí.
Uvádí se, že je to série 6ti CD + malá brožura s návodem v angličtině, ale není již zcela zřejmé, zda je i nějaký hlasový doprovod na CD. Proto bych se rád informoval, jestli je na CD i mluvené slovo. Předem děkuji za zodpovězení mého dotazu.
S pozdravem Nejmenovaný uživatel
Odpověď: Úvodní CD v celé délce cca 30 minut namluvil Robert Monroe, který zde popisuje jak začal opouštět hmotné tělo a jak se vše vyvíjelo dál až po zřízení Monroe Institute kde se prováděly výzkumy v oblasti vyšších stavů vědomí.
Druhé CD má verbální vedení na začátku, je to uvedení do progresivní relaxační techniky. Potom je dlouhý prostor pouze s audio signály Hemi-Sync a na závěr je verbálně vedené vyzdvižení z hlubokého relaxačního stavu zpět do dnešní reality. Délka cca 60 min.
Další 4 CD série Journeys Out of the Body jsou nazvaná Condition A, Condition B, Condition C a Condition D.
Na Condition A je po 20 minutách krátká verbální připomínka (asi 5 slov) a totéž po dalších 20 minutách. Délka cca 60 min.
Na Condition B, C a D jsem si již nevšiml žádného verbálního vstupu, ale mohl jsem být "mimo". Délka cca 60 min.
Hodnotil bych to asi tak, že je to pomůcka pro "připravené", pro které tato série navodí ty správné podmínky pro zážitek opuštění těla.
Pro úplnost bych Vám chtěl ještě sdělit, že série Journeys Out of the Body neobsahuje žádnou hudbu stejně jako série Gateway Experience, ale vše jsou jen frekvence Hemi-Sync tedy bez znalosti věci by se dalo říct šumy.
Jiří Spáčil, provozovatel www.hemi-sync.cz
Zpět na stránku Zkušenosti a dotazy